Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz#1 2013-03-03 22:52:25

Lukass
Člen/ka

AdSence - Student

Dobrý den,
poctivě jsem přečetl všechny možné diskuze jak tady u vás tak i jinde na internetu a pořád nevím pořádně co mám nebo musím udělat. Jsem student VŠ a dnešním dnem mi začla fungovat služba AdSence na mých stránkách. Tuším že ode dneška do 15 dní jsem povinen stát se identifikační osobou. Je možné sepsat podrobný popis jak se jim stát? Četl jsem na tady že musím vyplnovat nějaké výše příjmů v posledních měsících. To tam budu vyplnovat jen příjmy z AdSence tudíž 0kč? JIné aktivity kromě občasných brigád nemám. Kde prosím Identifikační osobu zřídím? Kolik mě to bude stát a co vše potřebuji vědět než na dotyčný úřad půjdu. BUdu potřebovat znát adresu a udaje o společnosti Google?? Velmi mockrát děkuj za Váš čas.

Offline

 

#2 2013-04-11 16:05:45

janavk
Administrátorka

Re: AdSence - Student

Budete potřebovat živnostenský list (1000 Kč), ostatní registrace jsou zdarma. Při vyplňování registračního formuláře na živnost nezapomeňte se zaregistrovat jako identifikovaná osoba k DPH.
Podrobněji viz
http://www.jakpodnikat.cz/reklama-na-in … dsense.php
http://www.jakpodnikat.cz/adsense-dph.php

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB