Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2013-02-02 17:08:26

Denisa2
Člen/ka

občanské sdružení

Dobrý den,  mám takový složitý dotaz.. snad se do toho nezamotám....

jeden pán je členem občanského sdružení, jen proto aby mohl pořádat závody s koněm...
má příjem z reklamy cca 55.000,- a rád by sestavil přiznání.... paní na finančním úřadě mu řekla, pokud použije prostředky ke krytí nákladů v prvních třech letech....  nemusí nic danit....

našla jsem si že paní z úřadu myslela zřejmě §20 odst. 7  daně z příjmu.....   Mohl by mi někdo tento odstavec
vyjasnit  jako pro "pitomce" :-)  protože já ho čtu pořád dokola a pořád ho nechápu.... abych byla v obraze...

a dále co by takový člověk mohl uplatnit za náklady...  vše co používá není jeho, na koni kterým jezdi není jeho, tudíž neplatí ani za ustájení ani za jídlo....  koně má zdarma....  napadli mě pouze poplatky za přihlášení na závody...

moc děkuji jestli někdo poradí....  snad to trochu dává smysl co tu píšu....

Deny

Offline

 

#2 2013-02-02 22:09:34

Zdena
Moderátorka

Re: občanské sdružení

Zkuste položit dotaz diskusi zde: http://business.center.cz/business/diskuze/

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB