Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2013-01-10 12:47:51

JANAA
Člen/ka

Faktura za elektřinu

Dobrý den, prosím o radu, klient má pronajatý obchod, platí měsíčně nájem. Teď však dostal fakturu za otop a elektřinu za 24 měsíců zpátky.  Vedeme účetnictví, vidím nákladově jen rok 2012, je to tak? Jana

Offline

 

#2 2013-01-10 22:39:46

Zdena
Moderátorka

Re: Faktura za elektřinu

Jestli jste v roce 2011 neúčtovali o dohadné položce, tak bych to viděla stejně, jako Vy.

Offline

 

#3 2013-01-11 06:23:32

JANAA
Člen/ka

Re: Faktura za elektřinu

Dobrý den, děkuji za odpověď, Jana

Offline

 

#4 2013-01-22 20:23:52

Pampeliška
Člen/ka

Re: Faktura za elektřinu

Dobrý den,
také mám problém s vyúčtováním elektřiny. Fakturační období je od 11/2011 do 11/2012. Platila jsem zálohy, mám vyúčtování a vznikl mi přeplatek, který zůstane na faktuře jako mínusová částka -1037,- Kč.
Částku mi ale nevrátí, ale rozpustí ji do dalších záloh (500+500+37). Jak mám prosím vyúčtovat tyto částky? Nebudou na VPS ani to není výdej z pokl. Jak prosím zaúčtovat fakturu, aby nezůstala v nezaplacených, ale platit se fyzicky nebude? Když jsem fakturu uhradila inter.dokl. neobjeví se mi v peněžním deníku.
Budu moc ráda, pokud někdo poradí a předem děkuji.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB