Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2012-03-22 20:35:22

Waikiki08
Člen/ka

Paušální výdaje leštění kovů

Dobrý večer, můj přítel podniká v oblasti leštění a broušení kovů (povrchová úprava). Chtěla jsem se zeptat, v jaké výši budu uplatňovat výdaje procentem z příjmů jestli 60 nebo 80. Předem moc děkuji. PK.

Offline

 

#2 2012-03-22 23:33:22

Palajs
Člen/ka

Re: Paušální výdaje leštění kovů

Dobrý večer,
taky zpracovávám dap procentem a pokud si nejsem jistá v jaké výši výdaje uplatnit, tak si na stránkách živnostenský rejstřík www.rzp.cz, vyhledávání, podle osoby vyhledám daného podnikatele, a když si tam pak kliknete údaje s historii, tak tam je i uvedeno o jaký druh živnosti se jedná. Pokud to bude druh živnosti ohlašovací volná, tak pak 60% a pokud to bude živnost řemeslná, tak 80%. Mě to hodně pomáhá v tom, ujasnit si o jakou živnost se jedná. Snad to pomůže i vám. Hezký večer, Pavlína M.

Offline

 

#3 2012-03-23 22:34:02

Waikiki08
Člen/ka

Re: Paušální výdaje leštění kovů

Moc děkuji za radu, dívala jsem se na to a je to tam skutečně uvedeno. PK.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB