Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2019-02-19 12:17:31

Dagmar80
Člen/ka

Přijatá zálohová faktura - Money S3

Dobrý den, prosím, je zde někdo, kdo pracuje v programu Money S3 a byl by ochoten mi poradit, jak přijatou  zálohovou fakturu dle správnosti dostat i s následným DD do programu?
Všude jsou návody na vystavení a tohle nic. Pročetla jsem toho už mnoho a jsem zoufalá. Zkouším to stylem pokus omyl, ale mám obavy takto to stále "naostro" zkoušet a čekat co to udělá..
Děkuji moc předem za případný stručný popis.
Jsem plátce DPH a vedu DE. Zálohová fa mi přišla už i s vyčíslením DPH a celkovou částkou. Zálohově jsem zaplatila veškerou částku, kterou požadovali, takže nic už dál doplácet nebudu. Jen to dostat do programu, je to nad 10 tis, takže DD se to objeví v KH, tak mám obavy, aby vše bylo správně a kvůli jedné fa mi pak neposlali nakonec nějakou výzvu :(

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB