Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2018-06-08 11:19:44

jola
Člen/ka

GDPR - autoservis

Dobrý den paní Zdeno, mám dotaz ohledně GDPR. Účtuji malý autoservis podnikatel zaměstnává 2 osoby na DPP.
Musí podnikatel  každému zákazníkovi dávat k podpisu souhlas se zpracováním osobních údajů. Nebo stačí vytvořit směrnici, kde bude uvedeno, že zákazník svým podpisem na zakázkovém listě souhlasí se zpracováním osobních údajů.
Byl tam uveden účel zpracování, které osobní údaje budou zpracovány a další náležitosti.
Zaměstnancům jsem nechala  podepsat Souhlas zaměstnance ke zpracování osobních údajů/nedílná příloha DPP/.
Vím, že to není účetní dotaz, ale věřím, že vy paní Zdeno sledujete veškeré dění okolo podnikání.
Děkuji předem ,že si na můj dotaz uděláte čas a že mi odpovíte s tím, že mi poradíte nebo taky ne.
Zdravím.                                                                         Jarmila.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB