Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2016-06-02 12:49:30

vzm
Člen/ka

Jednotný registrační formulář - jak funguje?

Zdravím,

dnes jsem si byl zařídit volnou živnost na živnostenském úřadě. Paní za přepážkou za mně vyplnila jednotný registrační formulář a při odchodu mi řekla, že až si za 4 dny přijedu pro výpis s IČ, tak budu muset jet ještě do zdravotní pojišťovny, správy sociálního pojištění a na finanční úřad danou živnost nahlásit.
Přijde mi to docela nelogické, když ten jednotný registrační formulář by tohle měl zařídit při jednom.

Takže se ptám, jestli to takhle doopravdy funguje?

----------
Ještě jeden menší dotaz:
V přihlášce k registrace pro FO vyplnila paní z živnostenského úřadu špatně mé tel. číslo a nevyplnila bankovní účet. Je to problém?

Předem moc děkuji!

Offline

 

#2 2016-06-08 08:55:35

janavk
Administrátorka

Re: Jednotný registrační formulář - jak funguje?

Jednotný registrační formulář by měl všechny registrace udělat za vás, viz http://jakpodnikat.cz/jednotny-registracni-formular.php

Nesprávné údaje byste měl zajít opravit na úřadě aktivně vy sám.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB