Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2014-04-06 09:54:48

Mirka78
Člen/ka

Označení zboží z Eu

Dobrý den,
dorazilo mi objednané zboží ze Slovenska a budu ho dál prodávat. Dodavatel /velkoobchod/ mi zaslal vytištěné štítky na polep zboží a tam se uvádí: Označení výrobku a že dovozce je ten velkoobchod. Zboží je vyrobeno v Turecku. Můžu na polep zboží použít jeho štítky, jako že slovenský velkoobchod je dovozce zboží do EU a nebo je musím označit svými štítky, že já jsem dovozce do ČR?
Děkuji za info a přeji hezký den,
Mirka

Offline

 

#2 2014-04-06 10:41:55

Zdena
Moderátorka

Re: Označení zboží z Eu

Dovozcem je ten velkoobchod.

Offline

 

#3 2014-06-12 10:43:24

LucieH
Člen/ka

Re: Označení zboží z Eu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, musím nějak označit zboží svým štítkem či visačkou, které jsem si objednala přímo z polska od výrobce a je k dalšímu prodeji na eshopu? Polský výrobce má uvedeno na visačce česky jaký je to materiál, a vyznačené ošetřovací symboly. A ještě jsem se chtěla zeptat, zda já musím označit zboží že jsem dovozce do ČR?
Pak by mě zajímalo, když objednám zboží v českém velkoobchodu a některé zboží přijde bez jakéhokoliv šťítku či visačky(pouze výrobce, velikost, materiál všitý ve švu) musím toto  zboží označit svými údaji a co vše na nich musí být?

Děkuji a přeji pěkný den
Lucka

Editoval LucieH (2014-06-12 10:49:14)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB