Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2008-05-11 18:45:24

Olča
Host

něco o smlouvách

Ahoj,dotaz se netýká přímo podnikání, ale třeba moudrá hlava poradí. Jsem zaměstnanec (podnikání mám jako "vedlejšák"). Zaměstnání měním. Je možné podepsat s novým zaměstnavatelem smlouvu už  1.6.08, když výpověď budu mít k 31.6.08 - pokud ano, běží mi zkušební doba už tento měsíc?  Myslím, že je to asi nesmysl, kolega mě přesvědčuje o opaku    děkuji za odpověď Olča

 

#2 2008-05-12 22:18:28

Zdena
Moderátorka

Re: něco o smlouvách

Kolega má pravdu. Můžete mít dva (nebo kolik chcete) pracovní poměry zároveň, už se nerozlišuje p.p. hlavní a vedlejší, institut vedlejšího pracovního poměru byl k 1.1.2007 zrušen. Jestliže váš pracovní poměr vznikne 1.6.08 a v pracovní smlouvě bude sjednána zkušební doba, pak běží její lhůta ode dne vzniku pracovního poměru.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB