Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2012-03-09 11:47:48

czPetr
Člen/ka

kupon adwords

Dobrý den chci se zeptat přišel mě kupon 1000kč od adwords a jsem neplátce DPH a tak bych chtěl i zůstat.Stávám se hned plátce DPH nebo až si navýšit kredit ze svého účtu?A hlavně co dělat když bych se stal plátce DPH a zrušil ten účet a nepoužíval adwords.Musí se to nějak dodanit.díky za odpovědi Petr M.

Offline

 

#2 2012-03-11 00:12:48

Zdena
Moderátorka

Re: kupon adwords

Pokud nebudete slevový kupón aktivovat (nepřijmete od Google Adwords žádnou reklamní službu), tak se nestanete plátcem DPH.

Offline

 

#3 2012-03-13 11:06:15

czPetr
Člen/ka

Re: kupon adwords

Dobrý den,obdržel jsem v rámci reklamy kupon od google adwords 1000kč za který jsem nic nezaplatil.Kupon jsem aktivoval a po pár hodinách jsem účet google adwords zrušil.Stávám se automaticky plátcem DPH?děkuji za odpověď

Offline

 

#4 2012-03-13 22:48:41

Zdena
Moderátorka

Re: kupon adwords

Použil jste kupón na nějakou reklamní službu? Pokud ne, tak jste se podle mého názoru nestal plátcem DPH.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB