Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2011-02-27 15:11:39

bart.homer
Člen/ka

Potvrzení o zdanitelných příjmech

Dobrý den, letos si dělám poprvé daňové přiznání a navíc sám. Budu uplatňovat paušál 60%. Do daňového přiznání vyplňuji i oddíl č. 2 - úhrn příjmů od všech zaměstnavatelů. Podnikám od 1.3.2010 a zapoměl jsem do termínu 15.2. zažádat předchozího zaměstnavatele, aby mě vydal Potvrzení o zdanitelných příjmech. Jak tedy tento oddíl mám vyplnit??? Veškeré dokumenty od začátku mého podnikání 1.3.2010 mám a to i včetně Potvrzení o zdanitelných příjmech od dalších zaměstnavatelů. Byl jsem totiž opět zaměstnancem v době, kdy už jsem měl ŽL.

Offline

 

#2 2011-02-27 15:49:16

JANAA
Člen/ka

Re: Potvrzení o zdanitelných příjmech

Dobrý den, nevidím problém v tom, požádat i teď bývalého zaměstnavatele, účetní,  o potvrzení  o zdanitelných příjmech.  K tomu se termín 15. února nevztahuje. Zákon o dani z příjmů, §38j, od 3. A jak tu nedávno paní Zdena podotkla,  jsou povinni vystavit, ne poslat, doručit, takže bych telefonem poprosila o vystavení a domluvila se kdy se pro tiskopis můžete zastavit. Jana

Offline

 

#3 2011-02-27 20:50:00

bart.homer
Člen/ka

Re: Potvrzení o zdanitelných příjmech

Děkuji moc za odpověď.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB