Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



  • Index
  •  » Podnikání
  •  » Dostanu živnostenský list, když jsem zaměstnán jako státní úředník?

#1 2008-11-12 18:09:04

Ivo
Host

Dostanu živnostenský list, když jsem zaměstnán jako státní úředník?

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je možné získat živnostenský list k podnikání na internetu na obor reklama a marketing, pokud jsem zaměstnán jako státní úředník na Katastrálním úřadě pro Jihomoravský kraj. Děkuji za odpověď. S pozdravem Ivo

 

#2 2008-11-16 14:59:38

Zdena
Moderátorka

Re: Dostanu živnostenský list, když jsem zaměstnán jako státní úředník?

Jediné, co by vám mohlo bránit, jsou vnitřní předpisy vašeho zaměstnavatele. Živnostenský úřad nezkoumá, kde jste zaměstnán, zajímá ho pouze splnění podmínek k provozování živnosti. Pokud jste zvolil v živnosti ohlašovací volné obor č. 66: Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, pak vám stačí splnit všeobecné podmínky provozování živnosti a těmi jsou: dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům a  bezúhonnost.

Offline

 
  • Index
  •  » Podnikání
  •  » Dostanu živnostenský list, když jsem zaměstnán jako státní úředník?

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB